Müslüm Yeşil

 • Görüntülendi 10

Hakkımda

Yönetici, İdari Büro İşlemleri, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi,  konularında Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli kademelerinde 28 yıl, KKTC ‘de iki farklı sektörde 7 yıl  olma üzere 35 yıl etkin ve  disiplinli bir şekilde çalıştım. İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi ve detaycı bir kişiliğe haiz olduğumu sürekli yenilikleri takip ederek uyguladığımı  belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile  sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle sizlere çalışkanlığım, detaycılığım, dikkatim ve özverim sayesinde katkı sağlayabileceğime eminim. Ön  yazımı okumaya ve CV’mi incelemeye vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Sizden olumlu haberler almayı diliyorum.

Eğitim

 • 2004 - 2006
  Anadolu Üniversitesi

  Ön Lisans

  İşletme Ön Lisans

Deneyim

 • 2018 - 2024
  Pia Bella Otel / Girne

  İnsan Kaynakları Sorumlusu

  KKTC vatandaşları ile Yabancı vatandaş personelin çalışma izin işlemleri, tüm personel kayıtları, görev tanımlarının belirlenmesi, Personelin işe giriş çıkış işlemlerinin KKTC iş yasası mevzuatına göre yürütülmesi, Personelin özlük dosyalarının oluşturulması, izinlerinin ve sicil kayıtlarının tutulması, PERKOTEK parmak okuyucu sisteminin takip ve kontrolü, Ödül ve ceza sisteminin uygulanması, Personelin yönetimle iletişiminde koordine sağlama konularında çalışmaktayım.
  Yukarıda belirttiğim iş konularına hakimim. 28 yıllık tecrübemle işi etkin bir şekilde icra etme konusunda kendime güveniyorum.

Yetenek

İnsan Kaynakları ve İdari İşler

Yorumunuzu bırakın

 • Genel Değerlendirme 0